Eeterlikes õlides on peidus iga taime kõige väekam osa. 

Jõud igas tilgas

Vähem on rohkem. Eeterlike õlide puhul alusta vaid ühest tilgast. Õlid on uskumatult võimsad, seepärast tasub enamasti neid lahjendada.

Usalda ennast

Valides eeterlikku õli, mis võiks just Sind sel hetkel kõige enam toetada, vali see, milleni juhib sind su süda. Või siis hoopis nina.

Kiire toime

Eeterlikud õlid jõuavad meie vereringesse ja aju limbilisse süsteemi väga kiiresti. Tihti märkad, kuidas õli toime on tuntav kõigest minutiga.

Lihtne kasutamine

Eeterlike õlisid võib lihtsalt nuusutada või kasutada difuuseris. Samuti on hea teha nahale "õlipai", kasutada vannides või kosmeetikatoodetes.

Mõnikord tundub alustamine keerulisem, kui see päriselt on.

 Millistest õlidest alustada ning kuidas neid kasutada? 

Play Video

Vali õlid mida saad usaldada

Puhtad eeterlikud õlid omavad tõestatult mõju meeleolu tasakaalustamisele ning keha toetamisele, seega saad seeläbi tõsta oma keha loomulikku tervenemise võimet. Oluline on valida enda toetama võimalikult kvaliteetsed ning puhtad õlid.

Kõik mis kannab silti 100% looduslik, ei ole ole tegelikkuses puhas taimeessents muundamata kujul.  

Minu soovitus Sulle on doTERRA eeterlikud õlid, mis on varustatud CPTG® märgisega ja mis on toodetud ilma vahendajateta. Ainult nii saab olla kindel, et puhtalt toodetud õli samal kujul tarbijani jõuab.

a

Teaduslikult uuritud

Ettevõttena panustab doTERRA tugevalt teadustööle ning eeterlike õlidega seotud teadusuuringute läbiviimisele ülikoolides ning haiglates. Kuigi aroomiteraapia on idamaades tuntud aastasadu, siis meie ühiskonnas käib teadustöö õlide toime teaduslikuks tõestuseks veel suure hooga. Teadusuuringutega on võimalik tutvuda doTERRA vastaval lehel.

Vastutustundlikud

Õlid on toodetud eetiliselt ning vastutustundlikult, tehes vahetut koostööd kohalike farmerite ja põllumeestega vastava taime kasvukohas. Seeläbi on aidatud elule soiku jäänud viljapuuaedu ning võimaldatakse kohalikel kogukondadel teenida elamisväärset sissetulekut. Selle missiooni elluviimiseks on loodud eraldi programm doTERRA® Co-Impact Sourcing®. Lisaks tehakse järjepidevat koostööd erinevate heategevusorganisatsioonidega, et toetada inimõigustega seotud projekte. Vaata lähemalt: https://doterrahealinghands.org

a

Sertifitseeritud

Kõik pakkumises olevad õlid on 100% puhtad eeterlikud õlid, varustatud CPTG® märgisega. Kuna õli toime määrab tema keemiline koostis, siis on see iga doTERRA õlipudeli puhul avaldatud. Õli pudeli all on kood, mille järgi on võimalik täpselt kindlaks teha pudelis oleva õli keemiline koostis ning päritolu.